Masz wyłączony JavaScript.

Zlot Klubu Alfa Romeo Alfaholicy 2016 - Bielsko-Biała/Żywiec


Zlot Klubu Alfa Romeo Alfaholicy 2016 - Bielsko-Biała/Żywiec

Postprzez edhel » 24-lut-2016 12:08

Mam przyjemność zaprosić wszystkich miłośników marki Alfa Romeo na tegoroczny ogólnopolski zlot klubu Alfaholicy.

zlot2016.jpg


Miejsce: Bielsko-Biała / Żywieć / Tychy / Podbeskidzie
Data: 12-21 sierpnia 2016r
Organizator: Rafał Matlak
Ośrodek: Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji „Neptun” - wczasy-neptun.pl

Atrakcje: Track day na torze FAP w Tychach organizowany we współpracy z AutomobilKlubem Cieszyńskim, rajd turystyczny po Podbeskidziu, tyrolka, ścianka wspinaczkowa, kajaki, koncert góralski i niepowtarzalna atmosfera i wspomnienia do końca życia.

Zachęcamy do polubienia fejsbukowego wydarzenia: klik

Więcej informacji na stronach: klik

Pozdrawiam,
Edzia

Poprawiłem Twój post. Obrazki załączamy do postów, nie linkujemy z zewnątrz.
Zachęcam do zapoznania się z regulaminem.

®obocik
Avatar użytkownika
edhel
Posty: 2

Re: Zlot Klubu Alfa Romeo Alfaholicy 2016 - Bielsko-Biała/Ży

Postprzez wisiena » 24-lut-2016 16:25

Dziękujemy za zaproszenie, jednak chcielibyśmy najpierw dowiedzieć się kim jesteś, dlaczego nie przywitałaś / łeś się na forum, dlaczego Twój post nie został poprawnie sformatowany i znacząco odstaje od jakości postów jakie zwykle piszą użytkownicy naszego forum.
Nie chcieli byśmy rozpoczynać naszej znajomości od wrażenia, że jedynym Twoim celem było umieszczenie reklamy zlotu innego klubu.

(M.)
Avatar użytkownika
wisiena
Posty: 406
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot Klubu Alfa Romeo Alfaholicy 2016 - Bielsko-Biała/Ży

Postprzez edhel » 24-lut-2016 19:32

Jeżdżę Alfą 155. Mam na imię Joanna, ale mówią na mnie Edzia, bo mój nick to edhel.

Pomyślałam, że wśród miłośników Barchetty mogą być miłośnicy Alfy, w końcu obie są równie piękne <3
Avatar użytkownika
edhel
Posty: 2

Re: Zlot Klubu Alfa Romeo Alfaholicy 2016 - Bielsko-Biała/Ży

Postprzez Tomasz Piątek » 24-lut-2016 19:40

:) miło z Twojej strony, że pomyślałaś o nas - łączy nas pasja do motoryzacji - oraz fakt ze w barce jest silnik prawie taki sam jaki był montowany w AR156, z delikatnym naciskiem na "prawie".

pozdr.,

t.
Avatar użytkownika
Tomasz Piątek
Posty: 398


Powrót do Zloty



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości