Masz wyłączony JavaScript.

Zlot Cabrio


Zlot Cabrio

Postprzez robert2616 » 20-kwi-2018 19:00

Witam. Pierwszy łikend sierpnia jest ll ZLOT CABRIO w Poznaniu. Czy może ktoś z was się zapisał już?. Ja się zapisałem na dwa dni (sobota-niedziela). Pozdrawiam, dajcie znać, o jakiś ciekawych złotych...

----
Pozwoliłem sobie przenieść wątek do odpowiedniejszego działu.
Załączniki
IMG_20180403_154753.jpg
Avatar użytkownika
robert2616
Posty: 17
Lokalizacja: KOBYLNICA /POZNAŃ

Re: Zlot

Postprzez Tomasz Piątek » 20-kwi-2018 19:11

ja konsekwentnie omijam imprezy organizowane przez Cabrio Poland - nie bedzie mnie na zadnym ich zlocie ani na organizowanych przez nich imprezach np. 100 kabrioletow w dniu 2 maja pod patronatem wojewody wielkopolskiego z nadania pis i patronatem tvpis3 :szok

za to wybieram sie w tym roku na zlot łodeczek organizowany przez Pania Zarazę :brawo i impreze forzaitalia [10lecie istnienia] :D

pozdr.,
t.

ps. zawsze mozemy cos lodeczkoweg w wlkp ogarnac :tomasz
Avatar użytkownika
Tomasz Piątek
Posty: 398

Re: Zlot

Postprzez robert2616 » 20-kwi-2018 19:40

O co chodzi z tym 2 maja? Jakiś zlot..., gdzie..., Bo nie rozumiem... Też chciałem jechać na zlot do Legionowa, ale wyjeżdżam na urlop. Nie znam innych imprez na które można by jechać, więc wybieram te o których słyszałem,bo za dużo nie ma tych spotkań
Avatar użytkownika
robert2616
Posty: 17
Lokalizacja: KOBYLNICA /POZNAŃ

Re: Zlot

Postprzez Mniszek » 22-kwi-2018 08:44

Witam sterników łódeczek
Jestem jak najbardziej za aby zorganizować coś w wlkp bądź po prostu jakikolwiek inny zlot niż ten przez Panią Zarazę, a to przez to, że ja również w tym terminie wyjeżdżam i ominie mnie możliwość integracji z wami :(
Avatar użytkownika
Mniszek
Posty: 7

Re: Zlot Cabrio

Postprzez Tomasz Piątek » 04-maja-2018 04:58

mozna cos ogarnac moze sobota niedziela 5 lub 6 maja :)

pozdr.,
t.
Avatar użytkownika
Tomasz Piątek
Posty: 398


Powrót do Zloty



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron