Masz wyłączony JavaScript.

Podsumowanie wyprawy :)


Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Diorka » 07-cze-2010 16:54

Hejcia :)

Z góry Wszystkim dziękuję za cudowny wyjazd !! jesteście SUPER :) bawiłam się rewelacyjnie!

Cały czas nie wiem jak wrócić do rzeczywistości hahaha...
... te widoki ... wspólne przeżycia ... wieczorne zabawy przy kartonikach ...i wiele wiele innych ... tego nie będzie można zapomnieć :)

ps. szczególne podziękowania dla nawigacji, dzięki której mogliśmy dokładnie zwiedzić każdy zakątek
... nawet ten najbardziej zakątkowy hahaha


buźka
Avatar użytkownika
Diorka
Posty: 11
Lokalizacja: Gdynia

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Maori » 07-cze-2010 17:20

Nie wszystko wyszło jak powinno :) Mielismy trochę przypalow, gubilismy się, szukaliśmy itp ale każdy niciwal w swoim łóżku wcześniej muskajac ustami kartoniki. To chyba największy sukces ze bezpiecznie i zdrowo wrocilismy. Auta super przygotowane mimo malutkich problemów.

Dzięki za zrozumienie akcji z Wlochami, mam nadzieje ze spotkanie Zapatinasa nam to wynagrodzilo.

Dzieki Adam za Mio - jakoś dojechalismy he he a z kasę przepilismy jak należało.

Salem i Beata - boskie miejsca wybraliście a Stelvio mnie zabiło.

Seba - wirtuoz opowiadań i osoba dzięki której byliśmy czyści heheh

Monia - dzięki za aktorstwo!!!! Numer z Policją to już klasyka niemalże :)

Tomek i Ewa - po prostu good job. Długo bym pisał....

Odyn i Jola - gratki za smyczki, dzięki temu Wlosi byli zniszczeni hihi. I dzięki za Wroclaw!!!

Neron i Gosia - dzięki za dostarczenie nam co wieczór godzin zabawy gdy opowiadales dlaczego znowu skreciles w inna stronę. Za Cesarza i za fraszki z Wojtkiem.

Artur i Pawel - super wkrecenie się w temat mimo tego ze nas nie znaliscie!!!

Święty - impreza na plaży to klasyk klasyków. Fraszki z Neronem to miszczostwo :lol:

Doti i Lobo - gratulacje zareczyn!!!!! Pierwsze zareczyny klubowe. Hi hi. I za pokazanie muszelek. :wow:

Feldgrau i Aga - niezastapione pokłady energii i spokoju gdy znowu Holek kazał skrecac w inna stronę.

Ela i Stefano - nareszcie Was poznałem :smoke:

PK - za powitanie we Wrocławiu :brawo:

Ruda i CRM - dzięki za uzmysłowienie jak wielkie mam braki w geografii hihih

Karina - zapamiętam Cie na pewno za Budżetowe Wczasy :strzal:

Adi i Wilder - mało czasu razem, ale jak wpadaliście to się okazywało że każdy był w Genua a wy: Rzym, Sycylia, Wenecja i jakieś inne miejsca :lol:

Mini - danke fur EcoDriving naukę :lol: -ale tylko do granicy z Polską heheh

Aniu - gracias seniora :)

Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem.

Dziekuje też firmom: BURN, KOSMETYKI, COCA_COLA, MARTINI, HOTEL ORANGE, MIO, JOHNSON DELIVERY i wszytkim tym, których nie pamiętam teraz!!!!!
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez sebamonia1971 » 07-cze-2010 20:11

to ja z mojej strony (i moniki mam nadzieję bo chwilowo jej nie ma):
-dzięki za przygodę życia (jak na tę chwilę oczywiście), tak różną od leżakowania z familią w okolicy basenu
-dzięki za fantastyczne towarzystwo- i o dziwo nie było kwasów i kłótni tak normalych u polakos banditos
-dzięki za organizację i pomoc geograficzną- był problemiki ale motylek na to, były malutkie
-dzięki za wieczorne biesiady i zerwaną przeponę ze smiechu
-dzięki za poznanie magicznych miejsc w pigułce- nigdy nie byłem w tylu miejscach naraz w tak małym aucie
-nie będę imiennie dziękował za poszczególne sprawy bo jeszcze kogoś pominę...ale:

-SPECJALNE DZIĘKI DLA BEATY I SALEMA-za uratowanie żony jak i całej mojej wyprawy

mam nadzieję że za rok wysmyczymy jakiś fajny trip i mam nadzieję że nawet jak niektórzy ;) zmienią auta to pojadą razem z nami- nie musimy utożsamiać grupy fajnych ludzi z jednym samochodem-warunek jest TOP DOWN
Avatar użytkownika
sebamonia1971
Posty: 62
Lokalizacja: Dopiewiec

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez The_Saint » 07-cze-2010 20:21

Ta nuta będzie mi przypominać ten wspaniały wyjazd :D

http://www.youtube.com/watch?v=vpq1_AphUSY
Avatar użytkownika
The_Saint
Posty: 198
Lokalizacja: EU/PL/WRO

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez sebamonia1971 » 07-cze-2010 20:51

nice, tylko auto nie te choć włoskie....
Avatar użytkownika
sebamonia1971
Posty: 62
Lokalizacja: Dopiewiec

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez STEFANO » 07-cze-2010 21:43

mi jeb... choroba pomieszala szyki na maxa (do teraz dochodze do siebie w italii :/ ) stad moj wielki zal ze nie uczestniczylem w wyjezdzie z Wami do konca (Zapatinas... :/ )

wazne ze dojechaliscie calo i wszyscy zadowoleni :)
STEFANO

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Feldgrau » 08-cze-2010 06:02

Ja dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego że mieliśmy z żoną tak wspaniałe wakacje , dziękuję sponsorom , dziękuję organizatorom i dziękuję uczestnikom tej wyprawy .
Avatar użytkownika
Feldgrau
Posty: 8
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez salem » 08-cze-2010 08:13

Ja rowniez chcialbym bardzo podziekowac za Wasze towarzystwo, nigdy nie przypuszczalem ze spelni sie moje marzenie czyli szusowanie bez dachu tak pieknymi trasami italii, francji czy szwajcarii - zawsze ogladalem to z perspektywy konserwy i powiem Wam jedno :) JEST WIELKA ROZNICA - NIEWYOBRAŻALNA !!!!!! :hammer:

Po wyprawie wiem jeszcze jedno ze nastepnym razem musi byc obowiazkowo po dniu tripa i walce z kartonikami :P dzien odpoczynku i walka z kartonami na basenie lub nad innym zbiornikiem z cieczą :D :D bez tego ani rusz :lol:

KARTONIK OT PODSTAWA ZYCIA NA CAMPINGU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Avatar użytkownika
salem
Posty: 200
Lokalizacja: szczecin/szczawno

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez odyn44 » 08-cze-2010 09:30

jesteście WSPANIALI :)
już teraz tęsknię i marzę o następnym wyjeździe
dzięki wielki wszystkim za wspaniałą atmosferę, tuba-tuba i całą resztę niezapomnianych wrażeń
wielki szacun za organizację tego wszystkiego
:drunk:
Avatar użytkownika
odyn44
Posty: 77

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez salem » 08-cze-2010 09:31

no oczywiste ze bez tuba tuba nie ma jazdy :P
Avatar użytkownika
salem
Posty: 200
Lokalizacja: szczecin/szczawno

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Maori » 08-cze-2010 09:47

Bez tuba tuba i MIO :ups:
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez salem » 08-cze-2010 09:55

no taraz to zes przyje...l :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
salem
Posty: 200
Lokalizacja: szczecin/szczawno

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez salem » 08-cze-2010 14:57

Wlasnie sobie tak podsumowywalem moj przejazd i wygladalo to tak :)
1. Szczawno - Innsbruck (29.05)
2. Innsbruck - Sirmione - Peschiera del Garda zachodnim brzegiem (30.05)
3. Peschiera del Garda - Verona (31.05) - wczesniej prawie caly dzionek na basenie :D
4. Peschiera del Garda - Iseo - prom na wyspe i kąpiel w lodowatym jeziorku + krazenie po Lazise i Bardolino (01.06)
5. Peschiera del Garda - Mediolan - Villanuova d'Albenga (02.06)
6. Villanuova d'Albenga - Monaco (MonteCarlo) - Eze - Grand Corniche - Nicea (03.06)
8. Villanuova d'Albenga - Portofino - Genua - Alassio kąpiel w morzu !! (04.06)
9. Villanuova d'Albenga - Como a dokladnie miejscowosc obok Como (spotkanie z Zapatinasem) ale nie pamietam nazwy :D - przełęcz Passo del Maloja 1815 m n.p.m. - St. Moritz - Passo del Bernina 2328 m n.p.m. (ta zlodowacona wsrod sniegow) - Passo la stretta 2476 m n.p.m. (przed Livigno) - Livigno (05.06)
10. Livigno - przełęcz Passo di Foscagno 2291 m n.p.m. - Passo d'Eire 2209 m.n.p.m. - Passo dello Stelvio 2757 mn.p.m. - Pass Umbrail 2501 m n.p.m. - Szczawno (06.06)

Musze dokladnie zrobic podsumowanie kilometrarzu bo w sumie znam stan licznika po powrocie do domu ale wyjazdowego nie sprawdzalem :D na szczescie 2 dni wczesniej przed wyjazdem zmienialem olej filtry i klocki i po zawieszce jakosc dojde :)
Avatar użytkownika
salem
Posty: 200
Lokalizacja: szczecin/szczawno

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Neron » 08-cze-2010 16:38

ten post już był, ale chyba tu bardziej pasuje:

Dołączamy się z Gosią po całości do podziękowań za wspaniałą wyprawę z Wami.

Maori: zgrzyty zawsze są i to cudownie, że było ich jak na lekarstwo pomiędzy ludźmi, którzy ze sobą pierwszy raz wybrali się na taką wyprawę. Rozległość tematów organizacyjnych do ogarnięcia była bezprecedensowa dla nas. Różnorodność charakterów jak się okazało nie stanowiła zbytniej przeszkody, żeby się dobrze ze sobą bawić i wspaniale spędzić czas.

Poza tym : MOTYEK!

Tylko jak tu teraz żyć dalej? (bez wieczornych kartoników i słońca italii)

:rock:
Neron

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Diorka » 08-cze-2010 20:05

Neron napisał(a): zgrzyty zawsze są i to cudownie, że było ich jak na lekarstwo pomiędzy ludźmi, którzy ze sobą pierwszy raz wybrali się na taką wyprawę.



Oj Neronek chyba już się nie gniewasz za przejażdżkę z Diorką po autostradzie :D
dobrze, że nie wiesz co robię na moto hahaha

ps. Smutno tak... niby limoncetta w kieliszku ale to nie kartonik z Ekipą ;)
Avatar użytkownika
Diorka
Posty: 11
Lokalizacja: Gdynia

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez The_Saint » 08-cze-2010 20:27

Diorka napisał(a):
Neron napisał(a): dobrze, że nie wiesz co robię na moto hahaha


:lol: :rock:
Avatar użytkownika
The_Saint
Posty: 198
Lokalizacja: EU/PL/WRO

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Maori » 08-cze-2010 20:37

Ola to wariat jak ma coś dużego miedzy nogami :lol:


Feld- gracias za foty ;)
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez artur » 08-cze-2010 21:35

Dzieki wszystkim za wspaniala wyprawe z Wami nawet na koniec Swiata.Uznania za zorganizowanie super zabawy.Pozdrawiam wszystkich. Czekam na nastepny wyjazd z taka ekipa. :barka:
Avatar użytkownika
artur
Posty: 7
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Maori » 08-cze-2010 21:48

Artur - to nam było miło Was spotkać, serio jesteście genialni :D
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Adi-Barka » 09-cze-2010 11:02

artur napisał(a):Dzieki wszystkim za wspaniala wyprawe z Wami nawet na koniec Swiata.Uznania za zorganizowanie super zabawy.Pozdrawiam wszystkich. Czekam na nastepny wyjazd z taka ekipa. :barka:


Szacun, ogromny za całą wyprawę. Przyłączam się do podziękowań Artura i pewnie Pawła:-)

Dla Nas był to bardzo intensywny wyjazd, jak to mówią "w tydzień zrobiliśmy dwa":-)

Pozdrowionka dla całej ekipy - na dobre i na złe:-) ważne że razem:-) -> myślę, że te słowa dobrze oddają sytuację:-)

pozdrowionka
Adam - vel Adi
Avatar użytkownika
Adi-Barka
Posty: 13
Lokalizacja: Tuszyn

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Neron » 10-cze-2010 14:34

Diorka napisał(a):Oj Neronek chyba już się nie gniewasz za przejażdżkę z Diorką po autostradzie :D
dobrze, że nie wiesz co robię na moto hahaha


Neronek się nie gniewa od kiedy poznał Motylka :D Nie lubię się tylko spieszyć na wakacjach i dlatego już potem był max Motylek. :drunk:
Neron

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez salem » 10-cze-2010 14:44

Adi-Barka napisał(a):już potem był max Motylek.

oby ot Neron mial tylko motylka a nie motylek Nerona :D :D
Avatar użytkownika
salem
Posty: 200
Lokalizacja: szczecin/szczawno

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Diorka » 10-cze-2010 17:52

Neron napisał(a):Neronek się nie gniewa od kiedy poznał Motylka :D Nie lubię się tylko spieszyć na wakacjach i dlatego już potem był max Motylek. :drunk:



no to buziak :-* .... Motylkowy Cesarzu hehe
Avatar użytkownika
Diorka
Posty: 11
Lokalizacja: Gdynia

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Doti » 10-cze-2010 18:53

Z lekkim opóźnieniem dokładamy nasze podziękowania za wspólną podróż. :D

Świetnie było oddychać włochami w polskim wydaniu.

Bak paliwa - niecałe 50 euro.
Nocleg z widokiem na Alpy - 78 euro.
Mina Oli, gdy przynieśli krewetki - bezcenna. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Do końca życia będziemy pamiętać wszystkie kręte trasy (głównie dzięki MIO :P ), napotkane samochody i skutery, limonchello, brzeg morza, jezioro garda, wypad do gardalandu, kempingi, wszystkich z ekipy, świetne jedzenie, wina w doborowej cenie, Monaco...

To wyjazd, który w naszym życiu wiele zmienił - fajnie, że podzieliliście naszą radość.

Doti i Lobo
Doti

Re: Podsumowanie wyprawy :)

Postprzez Neron » 10-cze-2010 18:58

Najlepszego raz jeszcze, co bu reszta życia upłynęła Wam tak słodko jak ta podróż :rock:
Neron


Powrót do Zloty



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron