Masz wyłączony JavaScript.

Auto do sprzedania


Auto do sprzedania

Postprzez barcin » 26-paź-2021 15:38

witam, Tata zostawił mi w spadku auto, ale nie stać mnie na renowację, więc jestem zmuszony je sprzedać.

Samochód od 2-3 lat stoi zabezpieczony w suchym garażu, w momencie wstawiania był na chodzie, teraz niestety nie wiem (akumulator jest wyjęty). Dach był zrobiony nowy kilka lat temu, od tamtego czasu nikt samochodem nie jeździł. Skóra na siedzeniach jest w dobrym stanie, ale pewnie wymaga czyszczenia i odświeżenia. Niektóre części blacharki (podłoga, lewy tylny błotnik) są do roboty. Reszta do sprawdzenia. Pojazd zarejestrowany, OC opłacone, do obejrzenia w Siedlcach w weekendy, po wcześniejszym umówieniu. Rok produkcji, o ile pamiętam, 1991.

Niestety nie wiem, ile auto jest warte, będę wdzięczny jeżeli ktoś, kto się zna mógłby pomóc mi je wycenić.

Zdjęcia są tutaj: https://bit.ly/3nst1VT
Avatar użytkownika
barcin
Posty: 1

Re: Auto do sprzedania

Postprzez wisiena » 27-paź-2021 06:19

Witaj,

Patrząc na zdjęcia, to auto ma sporo do poprawienia. Motor jest w wersji Etap A dlatego to raczej rocznik 98+. Brakuje osłony kolektora wydechowego.
Wnętrze wygląda na LE98, bo jest miksem czerwonego i czarnego.
Ktoś kombinował blacharsko z przodem, brak znaczka.
Widać, że poszycie dachu było zmieniane, ale to jakaś inna konstrukcja. Nie znam takiego zamiennika. Widać, że nie jest szczelny po śladach na suficie w okolicy szwów.
Nie odpalaj jej na paliwie, które stało tyle czasu w baku. Dolej nowego jak nie masz możliwości zlania.

Przydał by się jej VIN, można by wtedy dokładnie sprawdzić co i jak.
Wszystko zależy od stanu napędu. Jak jest słaby to na części, w przeciwnym razie zrobienie samej blacharki to ponad 10k PLN.

(M.)
Avatar użytkownika
wisiena
Posty: 406
Lokalizacja: Warszawa

Re: Auto do sprzedania

Postprzez Lo_Thar » 28-paź-2021 20:44

Fajnie widzieć Barkę na czarnych tablicach - pewnie jedna z niewielu kupionych w polskim salonie. Zalej świerzym paliwem, uruchom, posprzątaj i wystaw na na OLX za 10.000zł może ktoś się skusi - dużo do roboty, ale LE98 jest rzadko spotykana. A jak nie będzie telefonów to schodź o 1.000zł co jakiś czas
Avatar użytkownika
Lo_Thar
Posty: 142
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Auto do sprzedania

Postprzez Kubakrol » 17-lut-2022 22:45

Jeśli masz jeszcze ta barkę to z przyjemnością przyjadę zobaczyć bo szukam jakieś dla siebie. Napisz jak jeszcze masz jakubkrol1998@gmail.com

Pozdrawiam Kuba
Avatar użytkownika
Kubakrol
Posty: 1


Powrót do Sprzedam



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron