Masz wyłączony JavaScript.

Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE


Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez Teo73 » 06-gru-2017 23:54

Kupiłem wnętrze z LE z myślą o wykorzystaniu u siebie, ale nie będę potrzebował wszystkich elementów. Do sprzedania na pewno oryginalny subwoofer z głośnikami i wzmacniaczem. Sprawny, kompletny, przejrzany i wyczyszczony. Ma drobne rysy i zadrapania, nie kłują w oczy, na zdjęciu drastycznie podbiła je lampa błyskowa. Cena 600 zł.

20171206_LR_07928.jpg


Z czasem będę wystawiał część el. tapicerowanych, jeśli ktoś zainteresowany - stay tuned.

20171117_LR_07646-3.jpg
Avatar użytkownika
Teo73
Posty: 109

Re: Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez Teo73 » 07-gru-2017 22:38

Subwoofer sprzedany.
Avatar użytkownika
Teo73
Posty: 109

Re: Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez bzajac » 18-lut-2018 23:29

Jestem zainteresowany zakupem elementów bordowego wnętrza. Jaka cena? Proszę o kontakt: bzajac@inglob.net
Avatar użytkownika
bzajac
Posty: 3
Lokalizacja: Oława

Re: Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez Teo73 » 16-mar-2018 22:28

Zmian koncepcji i kompletne bordowe, pikowane wnętrze z pierwszego wpisu jest do sprzedania. Zdjęcia w kolejnych postach, tu opis:

Fotele: stan OK, skóra bez przedarć, ale miejscowo wymaga wypełnienia spękań wierzchniej warstwy i odnowienia koloru. Najbardziej zniszczone są boczki fotela kierowcy (pokazane na zdjęciach), fotel pasażera jest w dużo lepszym stanie. Odnowienie możliwe we własnym zakresie, koszt materiałów ok. 150 zł ("skóra w płynie", farba, lakier zabezpieczający). Koszt odnowienia przez fachowca do ustalenia, na podstawie zdjęć. Cena foteli w stanie obecnym 900 zł.

Kierownica i dźwignia biegów: obie świeżo po regeneracji czarnej skóry,czerwone wstawki OK, nie wymagają napraw. Do kierownicy są przyciski klaksonu (nie ma ich na zdjęciach). Dźwignia kompletna, z mieszkiem, stan bez zarzutu. Do zrobienia czerwony ozdobny szew na gałce, bo stary zniszczony. Zakład niedaleko mnie oferuje kompletną usługę obszycia gałki za 70 zł, więc samo odnowienie szwu powinno być tańsze. Cena kompletu 300 zł, gratis czerwony podłokietnik.

Tapicerka drzwi i panel z kieszeniami za siedzeniami: bez zarzutu. Wszystkie panele w stanie (śmiem twierdzić) idealnym. Uchwyty drzwi w bordowej skórze nieco przybrudzone, jak ktoś się uprze to może umyć środkiem do skóry, ja nie widzę konieczności. Komplet 1000 zł.

Całość za 2000. Warszawa, wysyłka możliwa, choć z z siedzeniami trzeba by pokombinować.
Avatar użytkownika
Teo73
Posty: 109

Re: Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez Teo73 » 16-mar-2018 22:49

Fotel kierowcy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Teo73
Posty: 109

Re: Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez Teo73 » 16-mar-2018 22:53

Fotel pasażera:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Teo73
Posty: 109

Re: Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez Teo73 » 16-mar-2018 22:58

Kierownica (przyciski klaksonu w zestawie, nie ma na foto) i dźwignia biegów

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gratis:

Obrazek
Avatar użytkownika
Teo73
Posty: 109

Re: Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez Teo73 » 16-mar-2018 23:02

Boczki drzwi i panel z kieszeniami w pięknym stanie, nie fotografuję miejsc zniszczonych, bo ich nie ma :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Teo73
Posty: 109

Re: Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez Teo73 » 19-maja-2018 09:04

Sprzedane.
Avatar użytkownika
Teo73
Posty: 109

Re: Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez bohundb1 » 29-maja-2018 20:44

witam masz może halogen prawy?
Avatar użytkownika
bohundb1
Posty: 26
Lokalizacja: elblag

Re: Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez DrunkenThief » 22-wrz-2018 23:41

Teo73 napisał(a):Sprzedane.

Znaczy się wszystko sprzedałeś, czy część jeszcze posiadasz?
Avatar użytkownika
DrunkenThief
Posty: 17

Re: Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez Teo73 » 24-wrz-2018 15:40

Mam panel z kieszeniami na ścianę za fotelami, czerwony pikowany, jak na foto.
Avatar użytkownika
Teo73
Posty: 109

Re: Subwoofer oraz bordowe wnętrze z LE

Postprzez DrunkenThief » 24-wrz-2018 20:22

Teo73 napisał(a):Mam panel z kieszeniami na ścianę za fotelami, czerwony pikowany, jak na foto.

To mam akurat w dobrym stanie. Jak byś widział albo miał gałkę zmiany biegów z czerwonego limited (pikowanego) albo fotel kierowcy w dobrym stanie, to daj znać.
Avatar użytkownika
DrunkenThief
Posty: 17


Powrót do Sprzedam



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron