Masz wyłączony JavaScript.

Fiat Barchetta - 2001


Fiat Barchetta - 2001

Postprzez Markrys » 14-lip-2018 09:20

Witam serdecznie forumowiczów,
Mam do sprzedania moją Brygidkę - Fiata Barchette z 2001 r. Autko ma 131 tys. przebiegu. Brygidkę posiadam od 8 lat, dbałem o nie jak każdy z Was o swoją łódeczkę, w zeszłym roku wymienione sprężyny x 4, poduszki silnika, świece i oleje filtry. Ze względu na dwie małe pociechy i fakt, że to trzecie auto w rodzinie jeździłem przez ostatnie lata bardzo mało (1000 km rocznie). Podczas ostatniej przejażdżki okazało się, że wycieka mi olej. Podjechałem do znajomego na warsztat i niestety okazało się, że mam skrzywiony wał korbowy - według mechanika, najlepiej byłoby wymienić blok silnika. Koszt bloku, koszt wymiany przewyższa moje chęci utrzymania samochodu nadal przy mnie. Być może ktoś z Was będzie chciał się pobawić, albo rozebrać Ją na części. Wnętrze - myślę, że jedno z tych szukanych, więc być może ktoś chciałbym zrobić sobie podmiankę, jest również windshot, dach - nie jest już może jak nowy, ale podczas deszczu nie przecieka.
Gdyby ktoś był zainteresowany, autko stoi aktualnie u znajomego w Rybniku - trzeba by się umówić wcześniej na oględziny. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Jeżeli chodzi o cenę - czekam na oferty.
Załączniki
DSC_2496.jpg
Wnętrze, przy czym siedzenia są przetartę - troszkę widać tutaj na siedzeniu kierowcy, windshot.
DSC_2497.jpg
Kierownica i lewarek poprzecierany
DSC_0394.jpg
Dach z grubego materiału - zdjęcie archiwalne.
DSC_2999.jpg
Felgi były malowane dwa, trzy lata temu.
Avatar użytkownika
Markrys
Posty: 2

Re: Fiat Barchetta - 2001

Postprzez Tomasz Piątek » 15-lip-2018 05:57

Uzupelnil ogłoszenie o cenę!
Napisz coś o przeszłości auta jak było uderzone co było malowane ...widzę, że masz poduszkę pasażera od innego modelu czyli poduszka musiała wystrzelić :(

Pozdr.,

t.
Avatar użytkownika
Tomasz Piątek
Posty: 398

Re: Fiat Barchetta - 2001

Postprzez Markrys » 15-lip-2018 07:06

Auto było sprowadzone z Niemiec przez poprzedniego właściciela - jeździł nim ok. dwóch lat. Jeżeli chodzi o poduszkę - to dowiedziałem się nowej rzeczy o Brygidce, faktycznie jest do poprawki lakierniczej z prawej strony przy reflektorze - być może to jest efekt wcześniejszego wypadku, o którym nie wiedziałem (zaczęło wychodzić jakieś dwa lata temu).
Z tego co wiem na pewno i mogę opowiedzieć to jakieś 5 - 6 lat temu musiałem odmalować kilka elementów, ponieważ komuś nie podobała się pod blokiem - została porysowana dookoła. Innych zdarzeń nie miałem.
Jeżeli chodzi o cenę? 4,5 k będę szczęśliwy, ale mogę negocjować.
Avatar użytkownika
Markrys
Posty: 2


Powrót do Sprzedam



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron