Masz wyłączony JavaScript.

Poszukiwania


Poszukiwania

Postprzez Homoludens » 06-sie-2017 10:48

Po obejrzeniu kilku egzemplarzy zagniezdzilo sie we mnie ziarno zwatpienia w znalezienie w miare dobrze wygladajacego i dzialajacego egzemplarza...I to niezaleznie od ceny za jaka wlasciciel oferuje auto...
Ale nie poddaje sie- poszukujac swego czasu innego samochodu (7 miejscowy Van) znalazlem interesujacy mnie egzemplarz dopiero po 14 m-cach. Ale do rzeczy.
W polowie m-ca mam umowione kolejne ogledziny. Na razie dysponuje jedynie zdjeciami watpliwej jakosci.
Czy mozna jednak na obecna chwile cos z nich wywnioskowac?
Dziwny wydech i stalowe felgi- to jedynie rzuca sie w oczy na juz.
Ktos ,cos jeszcze?
Z gory dziekuje za wszelkie sugestie.
Załączniki
IMG_1617.JPG
IMG_1616.JPG
IMG_1618.JPG
Avatar użytkownika
Homoludens
Posty: 38

Re: Poszukiwania

Postprzez RED2017 » 06-sie-2017 19:39

Hej
Felgi stalowe to standard. Z tego co wiem tylko wersje limitowane miały je założone fabrycznie - przynajmniej wiesz, że felgi są oryginalne...
No nie wiem z czego by musiał być wydech by był od nowości... Biorąc pod uwagę cenę oryginalnego - nie ma takiej opcji by ktoś go już chociaż raz nie wymieniał i kombinował. Na moje oko to polski produkt firmy Ulter.
Jest skórzana tapicerka i to jest plus (jeśli nie ma większych uszkodzeń bo jakieś tam na pewno ma). "Szmaciana" tapicerka po latach wygląda żałośnie...
Auto trzeba obejrzeć zwłaszcza od spodu bo oglądałem "x" egzemplarzy i prawie każdy być zjedzony przez "rudą". Generalnie każdy ma jakąś wypadkową historię i z tym trzeba się liczyć. Nikt nie wozi idealnych egzemplarzy na handel...
Ponadto przy wieku samochodu nie licz na to, że obejdzie się bez wydatków...
Avatar użytkownika
RED2017
Posty: 47

Re: Poszukiwania

Postprzez Homoludens » 06-sie-2017 20:22

Oczywiscie ,ze licze sie z tym, ze 20 letnie auto (zwlaszcza wloskie;) nie bedzie idealne i bedzie wymagalo dopieszczenia. Dziwie sie, ze tak wiele z tych samochodow jest tak zapuszczonych i zaniedbanych... Przeciez to nie kombi czy inny wol roboczy....
Avatar użytkownika
Homoludens
Posty: 38

Re: Poszukiwania

Postprzez RED2017 » 08-sie-2017 17:42

Bo kolego to jest Polska! Tu kocha się niemieckie (i nie tylko) szroty i generalnie nie dba o auta oglądając każdą złotówkę pięć razy... Zawsze pisze w ogłoszeniu stan dobry a zwykle jest żałosny. Gdzie można kupić barkę z gazem? (ba nawet Porsche) Tylko w Polsce... Totalna żenada.
Barchetta to przepiękne auto z duszą dla konesera (za chwilę będzie young timerem) a, że jest przystępne cenowo kupują ją ludzie dla chwilowego kaprysu, zajeżdżają i dalej w obieg... Miałem plan przywieźć "wycacany" egzemplarz z Włoch (odpada rdza), ale z braku czasu kupiłem w kraju i jest mocno pod górkę zwłaszcza finansowo...
Avatar użytkownika
RED2017
Posty: 47

Re: Poszukiwania

Postprzez RED2017 » 08-sie-2017 17:44

ps. na tych fotkach jest złożony dach a pamiętaj, że nowy to minimum 1.500zł...
Avatar użytkownika
RED2017
Posty: 47

Re: Poszukiwania

Postprzez wisiena » 08-sie-2017 20:29

Auto wygląda całkiem nieźle jak na wiek. Ważne rzeczy, które widać na zdjęciach:
- wydech tak jak pisze RED, jest zmieniony, można kupić IMAF za 700 PLN w całości;
- brak wiatrołapu, to część praktycznie niedostępna a jak ktoś sprzedaj to drogo;
- koła to oryginały montowane w tej serii (na wiki znajdziesz wersje katalogowe);
- przód wygląda na nienaruszony, zderzak dobrze spasowany;
- wnętrze zaniedbane ale to się stosunkowo łatwo doprowadza do porządku;

Spróbuj zdobyć jej VIN, to sprawdzimy z czym wyjechała z fabryki.

(M.)
Avatar użytkownika
wisiena
Posty: 406
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Kupię



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron