Masz wyłączony JavaScript.

Kupię Barchettę


Kupię Barchettę

Postprzez wojtek_m » 14-sie-2020 09:56

Cześć

Tak jak już wspomniałem w wątku powitalnym, jestem zainteresowany zakupem Barchetty - ofert na otomoto zbyt wiele niestety nie ma, więc pomyślałem, że może ktoś z Was będzie rozważał sprzedaż swojej Barchetty w niedługim czasie. Nie mam preferencji co do rocznika, natomiast chciałbym kupić auto które nie było pospawane z dwóch lub więcej, ma kompletne i nie zmęczone wnętrze. To, że auto miało jakieś naprawy lakiernicze nie jest dla mnie problemem o ile zostały wykonane estetycznie

Pozdrawiam
Wojtek
Avatar użytkownika
wojtek_m
Posty: 2

Re: Kupię Barchettę

Postprzez Lo_Thar » 14-sie-2020 13:57

Hej akurat tak trafiłeś że pokończyło się dużo ofert z OLX:

https://www.olx.pl/motoryzacja/samochod ... barchetta/
+ jest jeszcze jedna na allegro - technicznie super bo od mechanika, gorzej wizualnie

jeszcze z tydzień temu były 22 - teraz jest 12 - pewnie za niedługo znowu się pojawią.
I tak nie jest źle bo przed koronawirusem średnio było 5-8sztuk

Na otomoto masz niby jedną fajną jak wierzyć opisowi:
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-barc ... ?;promoted

ale nigdy do końca z tym autem nie jest wszystko ok - tu widać że coś nie tak ze zderzakiem - czyli mógł być jakiś dzwon i wszystko się rozpada po naprawie

Co do wnętrze nie bądz za bardzo wymagający - jakiś rozerwany boczek w fotelu czy inna pierdółka to nic jak technicznie wszystko jest ok. Łatwo to naprawić u tapicera
Avatar użytkownika
Lo_Thar
Posty: 142
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kupię Barchettę

Postprzez wisienka » 17-wrz-2020 06:42

Cześć, mam do sprzedania Barchette rocznik 2000 przebieg 127500 km.
Avatar użytkownika
wisienka
Posty: 1

Re: Kupię Barchettę

Postprzez wisiena » 17-wrz-2020 17:50

Podrzuć coś więcej?

(M.)
Avatar użytkownika
wisiena
Posty: 406
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Kupię



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron