Masz wyłączony JavaScript.

Moja Barca i nie tylko


Moja Barca i nie tylko

Postprzez PawełT2 » 27-paź-2013 09:00

Witam,

Admin przypomniał mi, że wypada założyć profile swoich pojazdów. To lecimy:

1. Fiat Barchetta 1997, 142 000 km (nero), przyjechała z Włoch w roku 2012 (na własnych kołach) aby towarzyszyć w ostatniej drodze, przepraszam, do ślubu jej właścicielowi. Sprawiła się nieźle, ale potem stała zapomniana u teściowej (!) i stamtąd ją przejąłem.
Po umyciu, odkurzeniu, nawoskowaniu, została zaakceptowana przez moją żonę, i brała udział w letnich wypadach po Kaszubach. Pokazaliśmy się też na zlocie w Pępowie. Wykonałem przy Barce parę poważniejszych prac i parę planuję, ale o tym, jak będę miał dostęp do części warsztatowej forum.

2. BMW R1150R, 2001 - sprowadzony z DE po 2 właścicielach (pierwszy 62 lata drugi 43), u mnie od 2011. Uniwersalne moto, moje pierwsze tej wielkości. w przeciwieństwie do Barci wyposażone w ABS. Pomimo niewielkiego przebiegu wymagało paru zabiegów garażowych, które dostarczają wiele przyjemności mechanikom amatorom. Zapraszam posiadaczy boxerów do wymiany doświadczeń i spotkań na trasie.

3. Pannonia T2 1962 - Od weteranów się zaczęło. Panda kupiona została w kilku skrzyniach, dzisiaj jest jeżdżącym weteranem, o b.wysokim poziomie oryginalności i dobrze odbudowanym. Właśnie pracuję nad złożeniem drugiego silnika, który jest w lepszym stanie niż ten aktualnie zainstalowany. Idzie zima więc będzie czas na zabawę.

Wszystkie ww. pojazdy dają fun w czasie dobrej pogody, dlatego kiedy świeci słonce w weekend muszę się sporo nakombinować czy wskoczyć na któregoś z bików czy pohasać w roadsterze - problem nadmiaru opcji

4. Skoda Octavia 1959 -zarejestrowany projekt, który był pierwszy, i przy zakupie którego popełniłem chyba wszystkie możliwe błędy :-(. Przez 10 lat stał i czekał na lepsze czasy. Został reaktywowany w tym roku. Plan jest taki aby latem 2014 przeszedł przegląd i wrócił na drogi. Będzie kolejny konkurent do jazd weekendowych albo poszukam mu dobrego właściciela :-)

Zdjęcia będę dodawał do wątku sukcesywnie.

Pozdrawiam

Paweł
Avatar użytkownika
PawełT2
Posty: 1
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Profile naszych maszyn



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron