Masz wyłączony JavaScript.

Barchetta reaktywacja


Barchetta reaktywacja

Postprzez bakerski » 29-cze-2019 20:14

Cześć,

Nadszedł czas żeby pochwalić się moją drugą już Barchettą - pierwszą kupiłem w 2012 roku, ale z różnych musiałem się z nią rozstać. W międzyczasie miałem Alfę Romeo Spider (916), która na dobre zniechęciła mnie do wiekowych aut z elektrycznie składanym dachem- mechanizm zaciął się jeszcze w dniu zakupu;) Co prawda z problemem się uporałem i potem było już ok, ale niesmak pozostał;)
Barchetty szukałem bardzo długo, obejrzałem w tym czasie kilkadziesiąt egzemplarzy, większośc oględzin kończyła się po zajrzeniu pod klapkę z VIN-em. Niestety większość obejrzanych egzemplarzy nie spełniała moich oczekiwać. Lub dokładnie żaden obejrzany egzemplarz nie spełnił moich oczekiwań pomimo, że nie wydawały się wygórowane - auto ma być estetyczne i niezajeżdżone, do tego maksymalnie oryginalne. Tylko tyle i aż tyle. Plus dobrze, żeby było bezwypadkowe i miało klimatyzację. Do tego marzył mi się egzemplarz z końca produkcji - z założenia im auto nowsze, tym w lepszym stanie. Moja cierpliwość i długie poszukiwania zostały nagrodzone, a ja stałem się posiadaczem pięknej, czarnej Barchetty. Do tego w chyba dosyć rzadko spotykanym wydaniu na naszych drogach - poliftowy egzemplarz wyprodukowany 16.06.2004 roku, wersa PLUG-IN ze skórzanymi fotelami, klimatyzacją, subwooferem, radiem CD/MP3 (które wymieniłem na radio z Bluetooth, ale oryginał trzymam;). Auto zostało sprowadzone z Austrii i powinno mieć fabryczny wiatrołap V2, ale ktoś go sobie wymontował (zostały mocowania), na szczeście udało mi sie już taki zdobyć (dlatego na niektórych zdjęciach auto ma inny wiatrołap). Także oryginalne felgi 16' komuś się podobały, zostały (mam nadzieję godnie) zastąpione felgami 16' Speedline Marmora. I to chyba na tyle, i tak się już rozpisałem;)
IMG_20190609_160942.jpg
barka 3 new.jpg
b2.jpg
Avatar użytkownika
bakerski
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa

Re: Barchetta reaktywacja

Postprzez Tomasz Piątek » 30-cze-2019 07:04

BRAWO :) piękna

przyjemności :tomasz
pozdr.,
t.
Avatar użytkownika
Tomasz Piątek
Posty: 398

Re: Barchetta reaktywacja

Postprzez bakerski » 13-lip-2019 11:58

Dzięki:) W sumie to mało nią jeżdżę, ale chyba po prostu chciałem ją mieć;)
Avatar użytkownika
bakerski
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Profile naszych maszyn



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości