Masz wyłączony JavaScript.

Feldgrau Barchetta


Feldgrau Barchetta

Postprzez Feldgrau » 20-gru-2009 15:50

Marka i model: Fiat Barchetta
Pojemność silnika: 1,8
Rok produkcji: 1995
Kolor: czerwony ( ładny )
Zmiany:
W planach – duże choć rozłożone na wiele miesięcy , na razie zrobione podwozie ( konserwacja ) wymienione wszelkie gumy , gałki i wszystko co mój mechanik uznał za konieczne , obecnie wymieniony wydech na nowy
Silnik:
standard ale za to zadbany , wymienione płyny , paski sławny wariator oraz rozrząd i zamontowany lpg firmy BRC
Obrazek , Obrazek


Zawieszenie:
standard – wygodne więc tak zostanie

Koła (opony/felgi):
lato – alumy 15 ( żadna rewelacja )fiatowskie , opony continental 195/60 R 15 na wiosne zmiana felgi na jakieś ładne 16 ( czarne do reszty czarnych dodatków )
Obrazek
Zima – standardowa fela barchetty poprzedni własciciel wciskał mi kit że to alum hehe
Obrazek

Styling zewnętrzny:
Planowana zmiana koloru ( obecnie zostanie czerwony z hmmm dość specyficznym dodatkiem - docelowo barchetta bedzie biała perła ) , zmiana poszycia dachu na nowy ( 17.08.2009 )często pojawia się dodatkowa antena z cb w planach zmiana anteny od radia na taką wysuwaną automatycznie oraz wstawienie drugiej symetrycznie po przeciwnej stronie na stałe do cb radia . zamontowany zewnętrznego bagażnika - czarny nie taki jak orginalnie w barkach ( na koło zapasowe i jakiś stary kuferek vel waliza babci )

Wnętrze:
czarne , trochę zadrapań w planach kremowa skóra z domieszką alcantary ( jak w moim tygrysku )
Są jakieś nakładki na pedały ( pozostałości po poprzednim właścicielu ) zostają bo są wygodne
Obrazek
W planach zakup pałąków i windshotta .
Audio:
oryginalny fiata i taki zostanie bo ..... nie wiem jak się zabrać za wymianę na coś lepszego – podepnę jakaś zmieniarke , głośniki ? te co były jeszcze nie charczą wiec zostają - kiedyś się zmieni

HISTORIA
Zastanawiam się jak tu opisać historie autka by nie narazić się miłośnikom tego wozidełka . Cóż ja jestem zakochany w mojej tigrze i barchetta to czysty przypadek . Miał być 2 samochód dla żony i miała być puma – szukałem – nie znalazłem więc maił być fiat coupe z wszystkimi bajerami – znalazłem – okazał się wielkim wałkiem , i tak moje oko padło na barchette . Miałem ustalony budżet , wiedziałem że będzie na gaz więc na allegro wytypowałem 2 takie autka i gdy jechałem je oglądać zobaczyłem świeżo wstawioną aukcje – rocznik mi pasował , cena też ( dużo mniejsza niż barka po którą jechałem z gazem i nowym dachem )Pojechałem i ...... kupiłem . Dach łatany z pękniętą szybka ,barka bita z przodu ( zorientowałem się w domu ) ale ładnie zrobiona a po wymianie wszystkich mankamentów nie przewidzianych np. ( chłodnica , wariator ) i tych typowych ( rozrząd , płyny , paski , hamulce ) przeliczeniu funduszy wyszło na to że wystarczy na nowy dach i instalacje lpg . Autko w dniu zakupu wyglądało jakoś tak :
Obrazek , Obrazek
a tak po pewnym czasie widziana oczami mojego fotografa :
http://picasaweb.google.pl/stefasonic/Barchetta#
Na dzień dzisiejszy autko jeździ bez awaryjnie nie licząc 2 krotnego oberwania wydechu , kupione dla lansu nad morze ( jakiekolwiek )
Avatar użytkownika
Feldgrau
Posty: 8
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Feldgrau Barchetta

Postprzez Feldgrau » 22-lut-2010 14:17

Do Bareczki doszedł nowy gadżet od Pietrygi
Obrazek
Jeszcze nie zamontowany bo autko przechodzi przez męki u lakiernika
Avatar użytkownika
Feldgrau
Posty: 8
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Feldgrau Barchetta

Postprzez salem » 22-lut-2010 19:08

pierwszy raz widze pałąki pietrygi i na fotce wygladają na prawde super :)
Avatar użytkownika
salem
Posty: 200
Lokalizacja: szczecin/szczawno


Powrót do Profile naszych maszyn



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron