Masz wyłączony JavaScript.

Jeszcze daleko do ideału


Jeszcze daleko do ideału

Postprzez jancio » 09-maja-2012 17:51

Witam wszystkich
moja barchette z 96r kupiłem jesienią 2011 r. w strasznym stanie ( wiejski tuning ) i bardzo zaniedbaną
w autku było pelno głośników kabli i innych dziwnych rzeczy nawet niewiem po co one były,tylna szyba rozdarta , silnik ledwo chodził (rozrząd przestawiony o 8 zębów, sąda sonda lambda , pompa paliwa pompa oleju , kapa zaworów zamiast uszczelki to sylikon i wiele innych ) przez zime miałem czas zeby się za to zabrać autko stało bardzo długo na warsztacie okazało ze poprzedni właściciel był miłośnikiem robienia wszystkiego na sylikon .
Teraz silnik chodzi bardzo ładnie kosztowało mnie to dużo ale za taki efekt było warto
niestety zostało mi jeszcze wiele do zrobienia między innymi blacharka , lakier , wnetrze , no i przerejestrować i nei jest to takie łatwe problem z dokumętami ale juz idzie to w dobrym kierunku :) :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
jancio
Posty: 3
Lokalizacja: Witkowo

Re: Jeszcze daleko do ideału

Postprzez The_Saint » 09-maja-2012 18:00

Napis na drzwiach już był, czy gdzieś sam zamawiałeś?
Avatar użytkownika
The_Saint
Posty: 198
Lokalizacja: EU/PL/WRO

Re: Jeszcze daleko do ideału

Postprzez jancio » 09-maja-2012 18:07

napis zamawiałem na allegro
Avatar użytkownika
jancio
Posty: 3
Lokalizacja: Witkowo

Re: Jeszcze daleko do ideału

Postprzez kamaro-pw » 09-maja-2012 20:56

witay, myślałem, że to już jest aktualna rejestracja
szukam klubowiczów z okolic Z.Góry
pzdr
KM
Avatar użytkownika
kamaro-pw
Posty: 122
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Jeszcze daleko do ideału

Postprzez elvis » 10-maja-2012 18:02

a ja podziwiam zacięcia i życzę wytrwałości w realizacji celu...mam nadzieje ze efekt który osiągniesz wynagrodzi ci prace włożoną w autko...
sama jazda da ci wiele przyjemności...
ja sie na mechanice i naprawach nie znam a bardzo żałuję że z niemal z każdą rzeczą musze witac sie z zaufanym mechanikiem
ale serio szczery podziw za wiedzę i umiejętności
a auto było z wadami ukrytymi czy wiedziałes co bierzesz ??
Avatar użytkownika
elvis
Posty: 181
Lokalizacja:

Re: Jeszcze daleko do ideału

Postprzez jancio » 10-maja-2012 20:47

o paru nie wiedziałem miedzy innymi o rozrządzie i o sylikonie pod kapą i o pompie paliwa na sylikon zamiast uszczelki o tez bylo powodem ze w baku miałem pełno syfu ale zbiornik juz tez wyczyszczony :)
Avatar użytkownika
jancio
Posty: 3
Lokalizacja: Witkowo


Powrót do Profile naszych maszyn



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron