Masz wyłączony JavaScript.

BARCHETTA by Dariuszek :)


BARCHETTA by Dariuszek :)

Postprzez Dariuszek » 14-maja-2012 18:44

Witam, jak obiecałem wrzucam foto mojej Barchett'y.
Autko kupiłem miesiąc temu w stanie średnim (mało zadbane). Rok 1999. Silnik 1.8 Wszystko seryjne.
Co zrobiłem przez miesiąc:
1. Całe auto zostało na nowo polekierowane (brak grama rdzy), a podłoga pospawana i zakonserwowana + polerka.
2. Felgi aluminiowe 15" + opony 185 przód i 195 tył (dzięki temu auto wygląda super - jak baggy).
3. Dach wyczyszczony, uszczelniony i zaimpregnowany.
5. Nowe radio SONY
6. Zamontowałem pałąki własnej roboty (te od Petrygi może i ładniejsze, ale dla mnie za drogie. Moje wyszły niecałe 200zł, a efekt ocencie sami).
6. Sportowy renomowany tłumik końcowy (Naprawde mocny i basowy dźwięk).
7. Zamontowany napis BARCHETTA z tyłu i logo B na masce z przodu.
8. Zaciski hamulcowe pomalowane na czerwono.
9. Instalacja LPG sekwencyjna (naprawde rewelacja i jazda prwaie za darmo).
10. Kierownica pokryta nową skórą z nicia czerwoną.
11. Oczywiście wymienione wszystkie płyny, oleje itp. Pompa wody, rozrząd, wszystkie paski.
12. Silnik, zawieszenie, skrzynia itp doprowadzony do BDB stanu (zostało do wymiany - uszczelka pod kopułą i synchronizator 3-go biegu).

Tyle pamiętam, ale napewno to nie wszystko co zrobione zostało w aucie po zakupie :) Bo naprawde było dużo tego :)
Do końca czerwca zostanie zrobione wnętrze (chromowane ramki, dzisaj się umówiłem na zrobienie foteli kremową skórą) chcę jeszcze zmienić lampy na ksenonowe, ale nie mogę nigdzie znaleść, no i jeszcze felgi chce 17" ale fajne 16" też mogą być (jak ktoś ma fajne felgi z oponami - chetnie kupie).

2456284396.jpg
2456284396_1.jpg
2456284396_3.jpg
2456284396_5.jpg
2456284396_6.jpg
2456284396_7.jpg


Zapraszam do oceniania :)
Avatar użytkownika
Dariuszek
Posty: 3
Lokalizacja: Zamośc

Re: BARCHETTA by Dariuszek :)

Postprzez The_Saint » 29-maja-2012 09:46

Pałąk i jego wygląd to tylko sprawa gustu i ma się podobać właścicielowi :P U Nerona widziałem jednak jak pałąki potrafią przepalić szybę.

16" wystarczą, bo przy 17" czułbyś już każdą gumę do żucia porzuconą na asfalcie ;)

Gratuluję włożonej pracy i pierwszych efektów :brawo
Avatar użytkownika
The_Saint
Posty: 198
Lokalizacja: EU/PL/WRO


Powrót do Profile naszych maszyn



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron