Masz wyłączony JavaScript.

Moja Adi-Barka, czyli Barchetta Adama:-)


Moja Adi-Barka, czyli Barchetta Adama :)

Postprzez Adi-Barka » 02-kwi-2010 13:59

Marka i model: Fiat Barchetta Maggiora
Pojemność silnika: 1747 ccm
Rok produkcji: 1998
Kolor: srebrny

Auto kupione w Polsce (kwiecień 2009) od właściciela, który kupił go od innego, który sprowadził go z Niemiec. W Niemczech ponoć jeździła nim od nowości Niemka (kupiła go w Rzymie) – przez ten czas serwisowany w ASO (dokumentacja i faktury na to wskazują :)). W momencie kupna miał przebieg około 114 000 km. Jeździłem i oglądałem różne Barki od jakiegoś czasu i ta wydała mi się najbardziej przyzwoita z tych, które widziałem. Ma dobrze utrzymany dach, a to bardzo ważne – nic nie cieknie, przynajmniej na razie :) Oczywiście ma do wymiany standardowo wariatory i rozrusznik przeciąga przy odpalaniu, mechanik próbował go odratować, nawet na chwilę pomogło. Poza tym, stan bez zarzutu.

Środek auta jest bardzo sympatyczny, ponieważ, świetnie współgrają metalowe elementy srebrne z fotelami z czerwonej skóry i innymi skórzanymi wstawkami z czarno i czerwonej skóry. Posiada dwie poduszki powietrzne, elektryczne lusterka, szyby itp.

W planach wiatrołap i metalowe zagłówki, a na sam koniec bagażniczek :)
Załączniki
100_0631.jpg
100_0627.jpg
100_0611.jpg
100_0636.jpg
DSC02775.JPG
Avatar użytkownika
Adi-Barka
Posty: 13
Lokalizacja: Tuszyn

Re: Moja Adi-Barka, czyli Barchetta Adama :)

Postprzez odyn44 » 02-kwi-2010 14:10

ze zdjeć widać, że zmienione :)
ładne sreberko, no i skóra, nie to co moja bieda :(
Avatar użytkownika
odyn44
Posty: 77

Re: Moja Adi-Barka, czyli Barchetta Adama :)

Postprzez Adi-Barka » 02-kwi-2010 14:26

Bardzo przyjemne radyjko firmy BLAUPUNKT - model Munchen CD51 - starszy model, nie ma mp3, ale bardzo dobrze daje sobie radę, głośniczki (x4) chyba są oryginalne, chociaż nie wiem, nie zaglądałem - nie miałem odwagi.
Ważne, że też dają sobie radę i mają ładne brzmienie. W zależności od słuchanej muzyki, mam wrażenie, że zdecydowanie lepiej radzą sobie z jazz i classic typu Jevetta Steele, Candy Dulfer, czy Gianna Nannini niż chociażby z Dance, techno jak Prodigy :)
Radyjko ma w sobie dobry wzmacniacz, a głośniczki przy wyższych tonach już nie dają sobie rady:-( w momencie gdy muzyka to basy i coś w tle :)
Avatar użytkownika
Adi-Barka
Posty: 13
Lokalizacja: Tuszyn

Re: Moja Adi-Barka, czyli Barchetta Adama :)

Postprzez Adi-Barka » 02-kwi-2010 14:30

odyn44 napisał(a):ze zdjeć widać, że zmienione :)
ładne sreberko, no i skóra, nie to co moja bieda :(


Takiego świadomie szukałem i kupiłem, dziękuję.
Kwestia kto co woli, znam ludzi, co nie chcieli żeby im się skórka na słońcu nagrzewała i woleli materiał :)

W zasadzie to chyba ma faktycznie inny przód?, wylot, zaciski - to mój wkład, jak mechanik przy nich grzebał to mnie podpuścił:-) i się zaczerwieniły, a i małe znaczki na bokach - Abartch
Avatar użytkownika
Adi-Barka
Posty: 13
Lokalizacja: Tuszyn

Re: Moja Adi-Barka, czyli Barchetta Adama :)

Postprzez elvis » 18-maja-2012 20:21

hej Adi , szukałem i znalazłem ...
fajne to sreberko
Avatar użytkownika
elvis
Posty: 181
Lokalizacja:

Re: Moja Adi-Barka, czyli Barchetta Adama :)

Postprzez Dariuszek » 19-maja-2012 08:18

Fajne autko, skóra wygląda rewelacyjnie szukam właśnie do swojej. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Dariuszek
Posty: 3
Lokalizacja: Zamośc


Powrót do Profile naszych maszyn



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron