Masz wyłączony JavaScript.

Fiat barchetta feldmarszałka


Fiat barchetta feldmarszałka

Postprzez feldmarszałek » 27-sty-2010 09:14

Fiat barchetta 1995r. - koloru czerwonego, bo tylko taki pasuje do sportowego samochodu.
Wyposażenie fabryczne zgodne ze specyfikacją, mam całkowite zaufanie do włoskich inżynierów i architektów.
Dodatkowo założone koła firmy RH 17 cali i z oponami 215/40/17 - twarde, ale czego się nie zrobi dla szpanu !
Zamontowany sportowy filtr powietrza stożek i usunięty ostatni tłumik - uwielbiam taki uzyskany dźwięk.
Jestem zadowolony z tego samochodu, jeżdżę nim tylko latem od wczesnej wiosny do późnej jesieni, zimą stoi w garażu na razie bez pokrowca, ale to się zmieni.
Samochód jest tylko dla mnie, reszta rodziny nie znajduje powodów do jazdy bez dachu.
W przyszłości - chyba jednak dalekiej, bo barchetta jeszcze bardzo mi się podoba, ale to mam nadzieję mi minie - zamienię posiadane kabrio, na mercedesa slk w automacie - to tylko kwestia czasu, pieniądze mam.
Samochód kabrio muszę mieć już zawsze !
Poniżej symboliczne foto !
Załączniki
foto-fiat-barchetta-segunda-mano-24335_1[1].jpg
Lubię czerwone samochody i rude kobiety - to mam !
Fiat_Barchetta_Tachoringe_Tachoringe_Chromringe_Tacho_Ringe_kl[1].jpg
Tak wygląda w środku, z małymi ozdobami !
Fiat_Barchetta_Tachoringe_Tachoringe_Chromringe_Tacho_Ringe_kl[1].jpg (5.3 KiB) Przeglądane 7377 razy
thumb_fiat-barchetta-cabrio-1-8-16v-130cv-4055-2[1].jpg
Tak wyglądałaby pod pokrowcem, w swoim garażu !
thumb_fiat-barchetta-cabrio-1-8-16v-130cv-4055-2[1].jpg (6.19 KiB) Przeglądane 7286 razy
Ostatnio edytowano 28-sty-2010 13:37 przez feldmarszałek, łącznie edytowano 2 razy
feldmarszałek

Re: Fiat barchetta feldmarszałka

Postprzez feldmarszałek » 27-sty-2010 12:50

a tutaj poniżej jest taka moja stronka, którą przegladam, także po wymianie zdań z Tomaszem Piątkiem, żeby poprawić sobie humor:

http://www.netcarshow.com/

bardzo pomaga i jeszcze lepiej się bawię !
feldmarszałek

Re: Fiat barchetta feldmarszałka

Postprzez Maori » 27-sty-2010 13:16

Hhehe, musisz humor sobie poprawiać?

Swoją drogą niektóre ujęcia autek zacne.
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Profile naszych maszyn



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron