Masz wyłączony JavaScript.

barchetta wrona11111


barchetta wrona11111

Postprzez wrona11111 » 04-mar-2010 15:30

Fiat Barchetta rocznik 1995, zdjęcia pochodzą z 2008 r. z aukcji na której wypatrzyłem barkę. Kiedy ją zobaczyłem czułem, że będzie moja :) Jeszcze tego samego dnia pojechałem obejrzeć samochód... wpłaciłem zaliczkę i za 2 dni była już u mnie :)

Samochód wyróżniają przede wszystkim 17 "felgi MOMO. Wyglądają super ale jak to mówi mój Ojciec komfort jazdy jest porównywalny do jazdy taczką :D. Zawieszenie jest obniżone. Wydech zmieniony na sportowy. Zaciski hamulcowe pomalowane są na czerwono farbą Folia-Tec. Poza tym barka posiada dodatkowy spojler oraz pałąki. Zamiast oryginalnej gałki zmiany biegów była założona jakaś z porschaka. Wymieniłem już ją na sparco. Firmowe emblematy z przodu i z tyłu zostały wymienione na te od Gonetta. Na klapie wlewu paliwa umieściłem srebrną nakładkę Jacky. Uważam, że świetnie się komponuję ze srebrnymi felgami i pałąkami chodź mój Ojciec twierdzi, że zajeżdza to village tuning ale mi się podoba :) W Audi TT czy w najnowszych Civikach jest podobne rozwiązanie i wygląda to super. Uwaga!!! A teraz co niektórzy mogą mnie zlinczować, wychłostać... :) jako, że od dziecka jestem wręcz maniakalnym fanem ferrari dokonałem pewnej subtelnej zmiany na kierownicy :) Otóż poduszka powietrzna obszyta jest czarną skórą a na niej widnieje oryginalny okrągły emblemat jaki jest umieszczany w prawdziwych ferrari na kierownicy :) Niestety na chwilę obecną nie posiadam dobrych jakościowo zdjęć dokonanych przeze mnie modów ale w najbliższym czasie obiecuję pyknąć jakies nowe foty :)


1.jpeg
Załączniki
2.jpeg
3.jpeg
4.jpeg
5.jpeg
6.jpeg
7.jpeg
wrona11111

Re: barchetta wrona11111

Postprzez wrona11111 » 04-mar-2010 16:23

... zapełniłem zwykłym CD, niczym czym można by było się pochwalić :)
wrona11111

Re: barchetta wrona11111

Postprzez Maori » 04-mar-2010 16:25

Nareszcie ktoś ze spojlerem :brawo

Ile masz obniżoną???

PS. Super wygląda to auto...
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia

Re: barchetta wrona11111

Postprzez wrona11111 » 04-mar-2010 16:54

Dzięki za miłe słowa :) powiem Ci, że dużo robią swoje same zdjęcia... jak je zobaczylem na alledrogo miałem normalnie mokro... :) nie wiem ile jest obniżona bo z zawieszeniem kombinował pewno jakiś Jurgen w niemcowni ale wiem jedno - niżej się już nie da :) jest cholernie twardo i bardzo nisko... nie wiem czy kiedykolwiek zdecydował bym się sam na taki zabieg bo na polskie a szczególnie elbląskie drogi to jest szaleństwo i ciężko tym normalnie jeździc (ja np. mam swoje stałe w miarę dobre jakościowo trasy w Elblągu z których nie zbaczam mimo, że droga wiedzie "na około" :) , chodz tak jak pisałem wygląda to fajnie... ale coś za coś :) zawsze marzyłem o ferrari (pewno tak jak Tomek :) ) ale z wiadomych względów to marzenie nigdy raczej się nie spełni więc barchetta to taki substytut ferrari :)... w końcu boczne kierunki są z ferrari ;)
wrona11111

Re: barchetta wrona11111

Postprzez Maori » 04-mar-2010 17:07

Prawda jest taka że Ferarri to mogło by się uczyć od Fiata :lol

PS. czytałem dziś raport Dekry awaryjności: 1 miejsce z reguły MX5 ..... a ostatnie...... :ups Pewnie pomyłka.
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia

Re: barchetta wrona11111

Postprzez wrona11111 » 04-mar-2010 17:25

mogło by się uczyć szczególnie w kwestii ceny... z drugiej strony gdyby ferrari natłukło pięćdziesiąt kilka tysięcy sztuk jakiegoś modelu to już by pewno sama nazwa ferrari na nas tak nie działała ;) co do Dekry... widać na jakieś kiepskie egzemplarze z alledrogo trafili czy coś :D
wrona11111

Re: barchetta wrona11111

Postprzez mckoval » 04-mar-2010 18:35

Maori napisał(a):Ile masz obniżoną???


na oko jest polozona o jakies 30mm - tak sadzac po odleglosciach miedzy opona a nadkolem
ew. moze to byc nawet "moj" HR czyli -20
no chyba ze jest nakombinowane z rozmiarem opon (nie wczytywalem sie zbyt dokladnie)
ale nie wyglada to na jakas ekstreme

bialy novitec "chowa tylne kola pod rany nadkoli" - ja obstawiam eibach lub hr
mckoval

Re: barchetta wrona11111

Postprzez ubek » 04-mar-2010 21:54

Nice - wreszcie nie czerwona :)

Dwu kolorowe wykończenie to środka to standard czy ktoś obszywał?
ubek
Posty: 102
Lokalizacja: Heilbronn

Re: barchetta wrona11111

Postprzez wrona11111 » 04-mar-2010 22:41

nie mam pojęcia, samochód już kupiłem z taką tapiecerką... ale może ktoś wie bo zaciekawiło mnie to ?
wrona11111

Re: barchetta wrona11111

Postprzez Em Dżi Szczypior » 04-mar-2010 23:00

na 100% samoróba :) Fiat nie wypuszczal barek z taka skora. Byly jedynie bordowe/bordowe pikowane/czarne/bezowe
Avatar użytkownika
Em Dżi Szczypior
Posty: 5
Lokalizacja: Częstochowa

Re: barchetta wrona11111

Postprzez Neron » 04-mar-2010 23:14

Generalnie śliczna. Mój ulubiony kolor :D . I ta skóra - mniód. Szerokości życzę. Ale lotkę bym zdjął :P Dla mnie odbiera coś tej dupce. Maori zara sie będzie pluł :smoke / :lol
Neron

Re: barchetta wrona11111

Postprzez wrona11111 » 29-kwi-2010 22:06

Ok :) Tomek, zmobilizowałeś mnie aby wreszcie zmyć z barki zeszłoroczny kurz :) wstyd się przyznać ale w tym roku barka nie odwiedziła jeszcze myjni gdyż dopiero max 5 razy wyjechałem nią na ulicę :) oczywiście zamieszczę też fotkę kierownicy o której pisałem już wcześniej :)

...dzięki Tomek za zapalanowanie mi długiego weekendu.... hahaha :D
wrona11111

Re: barchetta wrona11111

Postprzez wrona11111 » 02-maja-2010 23:55

zgodnie z obietnicą świeżutkie fotki :) (wykonane "na szybkiego" komórką)
Załączniki
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
wrona11111

Re: barchetta wrona11111

Postprzez GGubernator » 03-maja-2010 09:59

Ładna ta blue one :)
Bardzo fajne kółka, podobają mi się :)
Jednak poprawiłabym zamontowanie winda, powinien być między pałąkami a fotelami tak by całe pałąki były widoczne, albo zdjąć je w ogóle.
Lotki nie zdejmowałabym ze względu na 3-stop :!
Względy bezpieczeństwa są wg. mnie ważniejsze niż ...inne :smoke
tym bardziej, że jest to dedykowany do B. a nie jakiś wynalazek :D
Barka ma swoje stop-y mizerne o czym wszyscy wiedzą doskonale ;)
Może też zmieniłabym klapkę wlewu paliwa na blue color

pozdrawiam
życząc udanego śmigania Bareczką
A.
:D
Ps. też mam w B. spojler ale mniejszy dla porównania :)
GGubernator

Re: barchetta wrona11111

Postprzez wrona11111 » 03-maja-2010 10:20

faktycznie... :) dopiero teraz zauważułem nietypowy montaż winda... jakoś nie rzucało mi się to w oczy... dzięki za uwagę :) idę zaraz sprawdzic czy można coś z tym zrobić...
wrona11111

Re: barchetta wrona11111

Postprzez Mini » 03-maja-2010 14:11

koła piękne:)
Mini


Powrót do Profile naszych maszyn



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości