Masz wyłączony JavaScript.

Bobi


Bobi

Postprzez Bobi » 22-mar-2010 17:08

Witam! Na dniach wybieram się po Barkę do Grudziądza.
Przygodę z fiatami rozpocząłem od zakupu małego fiata 126p, który jest moim oczkiem w głowie.
Przyszedł i czas na kolejną zabawkę, którą będzie czarna barchetta w wersji Riviera.

Profil ten uzupełnię nowinkami w miarę możliwości jak najprędzej.
Pojawić się na spocie też mam zamiar jak wcześnie tylko się da, bo widzę, że sami zapaleńcy ;)

Pozdrawiam
Bobi
Bobi

Re: Bobi

Postprzez Maori » 22-mar-2010 17:37

No pewnie że zapaleńcy :D
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia

Re: Bobi

Postprzez Maori » 22-mar-2010 17:52

http://otomoto.pl/fiat-barchetta-riviera-C11535953.html

swoją drogą długość sprzedaży barki nie świadczy o jej stanie, to auto ciężko się sprzedaje....

Dach ma okej, wydech też fajny, trza obadać temat.

Tak czy inaczej posłuchaj Tomka i podjedź do serwisu. Parę złotych wydasz ale dostaniesz informację.

Tu masz serwis w Grudziądzu:

http://www.auto-duet.fiat.pl/

Zadzwoń i umów się na przegląd.
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia

Re: Bobi

Postprzez Maori » 22-mar-2010 18:09

no wiem, podobną sztukę mieliśmy w Gdańsku, szrot na maxa, ale to widać po oglądnięciu.
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia

Re: Bobi

Postprzez Bobi » 22-mar-2010 18:51

Rzecz jasna pojedzie na oględziny i każdy jej milimetr będzie sprawdzony :x
Oczywiście nie pogardzę informacjami, na co szczególnie w niej zwrócić uwagę?:>

Ten też nie jest na pierwszy rzut oka głupi, ale tutaj od handlarza i z dosyć dużym przebiegiem
http://otomoto.pl/fiat-barchetta-131ps-wersja-limited-skory-C11963478.html
Bobi

Re: Bobi

Postprzez Maori » 22-mar-2010 19:05

Ten komis prowadzi kolega kolegi i generalnie chodzi o kasę. Tanio kupić, drogo sprzedać. Natomiast jak chcesz, mogę podjechac w sobotę obejrzeć to cacko.
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia

Re: Bobi

Postprzez Bobi » 22-mar-2010 19:34

Jeśli masz po drodze, to chętnie, ale nie fatyguj się - jakby grudziądz okazał się niewypałem, to pewnie ten będzie następny w kolejności ;)
Bobi

Re: Bobi

Postprzez Maori » 22-mar-2010 19:38

Jak będzie ładna pogoda w sobotę to wsiade z żona na motor i zrobimy sobie wycieczkę ;) ale bardziej czekam na sygnał ze grudziac wypali.
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia

Re: Bobi

Postprzez Neron » 25-mar-2010 10:14

Podejrzewam, że jakbym teraz kupował barkę to za 80% egzemplarzy mysieliby mi chyba dopłacić, jakbym zaczą wyliczać co trzeba zrobić i do tego sypnął cenami :P
Zwróć uwaę na kulturę pracy (wariator), stan uszczelek dachu oraz jego poszycia i szyby plasikowej, łożyska amorów (czy nie strzelają przy skręcaniu), stan dolotu (harmonijka), koniecznie odpalac na zimnym i się od razu przejechać!(czy nie szarpie i czy ma kopa), czy nie ma wycieków i stan miski, stan pokrywy zaworów i cewek (czy nie popękana przy śrubach, czy śruby nie poprzekręcane, czy nie siąpi z uszczelek), stan lamp! szczególnie obejrzeć klosze pod kątem przy zapalonych światłach czy nie widać mgiełki, przy lampach tylnych czy nie są spękane na obwodzie. Silnik powinien chodzić równo, bez wahnięć; wykręć świeczki i zobacz stan i typ.
To na szybko tyle. Żałuję że teraz nie kupuję, choć być może wcale bym wtedy nie kupił :P
Polecam lekturę jak przygotować-sprawdzić samochód przed wyjazdem na turyn2010.barchetta.pl w dziale Ciekawostki-samochód
Neron

Re: Bobi

Postprzez salem » 25-mar-2010 11:04

Bobi napisał(a):Ten też nie jest na pierwszy rzut oka głupi, ale tutaj od handlarza i z dosyć dużym przebiegiem
http://otomoto.pl/fiat-barchetta-131ps- ... 63478.html

zle spasowane zderzaki zarowno sprzodu jak i z tylu ;) raczej byly zdejmowane tylko pytanie : w jakim celu ??
Avatar użytkownika
salem
Posty: 200
Lokalizacja: szczecin/szczawno

Re: Bobi

Postprzez Bobi » 01-kwi-2010 16:28

Powitajcie nową barkę w szeregach klubu ;)
W wolnym czasie napisze co i jak z nią i co jest do zrobienia :P
Bobi

Re: Bobi

Postprzez Maori » 01-kwi-2010 16:40

No to brawo :brawo
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Profile naszych maszyn



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości