Masz wyłączony JavaScript.

Niebieska strzała


Niebieska strzała

Postprzez morti » 10-sie-2010 22:56

Z początkiem sierpnia tego roku w sumie pod wpływem impulsu stałem się posiadaczem cudownej niebieskiej barki :) Jak dotąd jestem bardzo zadowolony. Autko zamierzam użytkować cały rok :D jeszcze nie wiem czy to do końca dobry pomysł, niebawem się okaże :)

Autko jest z końca 1999 roku, do Polski przyjechało z Niemiec w 2008 roku, na pokładzie w zasadzie żadnych rewelacji, dwie poduchy, skóra i elektryczne szyby, komplet oryginalnych głośników + radyjko Sony CDX-GT232, planowałem uzupełnić audio subwooferem z poprzedniego autka, ale nie mieści się z bagażniku, przez co strasznie ubolewam :(
Jak tylko znajdę trochę wolnego czasu, założę centralny zamek i jakiś bajerancki alarm ;-) W planach mam jeszcze za jakiś czas doposażenie się w twardy dach, dla większego komfortu w zimę :)

Poniżej kilka aktualnych foteczek mojej kochanki tuż po kąpieli;-)
Załączniki
IMAG0119x800.jpg
IMAG0117x800.jpg
IMAG0123x800.jpg
morti

Re: Niebieska strzała

Postprzez GGubernator » 10-sie-2010 23:23

Też tak uważam, HT. to fajna rzecz. 3w1 :D
Fajnie wygląda a kółka raczej nie spotykane na B.
Poprawiła bym tablicę, bo "trochę" psuje dobre wrażenie.
Życzę dobrej zabawy w śmiganiu Łódeczką :x

pozdr.
:D
GGubernator

Re: Niebieska strzała

Postprzez Maori » 11-sie-2010 05:37

Fakt - ładna sztuka :)

Co do hardtop to zależy jak będziesz użytkował auto - jeżeli masz garaż i nie zamierzasz eksploatować barchetty w zimę za bardzo to nie ma sensu. My mamy dach twardy i w tą zimę nie wleciał nawet na autko :( Zajmuje nam miejsce w garażu jeno :)
Avatar użytkownika
Maori
Posty: 332
Lokalizacja: Gdynia

Re: Niebieska strzała

Postprzez morti » 11-sie-2010 07:40

Tablice zamontuje w ramkę, jak tylko przerejestruje wóz. Problem polega na tym, ze nie wiem które ramki wybrać :D Wracając do tematu zimy, mam zamiar parkować pod chmurką, chyba ze sytuacja do zimy się zmieni i uda mi się wynająć jakiś skromny garaż ;-)
morti


Powrót do Profile naszych maszyn



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron